Xhensila Myrtezaj po rikthehet, bën duet me këtë super këngëtar shqiptar

By

Pas lindjes së vajzës ajo ka vendosur që të rikthehet me këngë të reja. Këngëtarja e famshme shqiptare, Xhensila Myrtezaj e cila muaj më parë u bë nënë e një vogëlusheje me emrin Ajka, tani po iu rikthehet këngëve të reja.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram krah kantautorit Pirro Cako, me të cilin po bën këngë.

Këtë e thonë burime të afërta me këngëtarët nga Revista Who, e cila shkruan se Pirro është ai që e ka shkruar dhe e ka kompozuar këngën, ndërsa dyshja janë parë edhe në studio bashkë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm