Xhensila Myrtezaj po hap një klinikë dhe kjo është gjithçka që duhet të dimë

By

Xhensila Myrtezaj befasoi kur paralajmëroi se ajo do të debutojë në industrinë e bukurisë me linjën e saj të produkteve për lëkurë. Përurimi i linjës “Sila” u bë disa ditë më parë.

Por pak dinim se ky është vetëm fillimi për këngëtaren e cila për Prive zbuloi se po hap një klinikë bukurie në Tiranë.

Kamera jonë e vizitoi këngëtaren për një rrëfim ekskluziv pikërisht në ambientet akoma të parregulluara të kësaj klinike.

Aty, ajo na zbuloi shumë që nga nisja e planit, sfidat dhe mbledhja e stafit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm