Xhensila e Besi u bënë prindër, por kanë një kërkesë për mediat!

By

Marrë parasysh faktin që janë figura publike dhe tejet të dashur për fansat e tyre, ata nuk kanë një jetë të qetë private.

Këngëtarja Xhensila Myrtezai dhe aktori Bes Kallaku sapo janë bërë prindër të një vajze me emrin Ajka dhe që tani ata kanë një kërkesë për media.

Në letrën e tyre të aprë publike pas lindjes së vajzës Xhensila dhe Besi, kanë kërkuar nga portalet që të kenë kujdes me fotografitë e vajzës dhe t’i lënë pak a shumë të qetë këto ditë.

“Ajka, edhe diçka, do shkruajnë portalet për ty këto ditë, i falënderojmë por edhe i lutemi ta lënë me kaq edhe të respektojnë privatësinë e çdo fotoje qe del pa miratimin tone. Flm”, ka shkruar Xhensila në profilin e saj në  Instagram.

Dyshja nuk kanë ekspozuar tërësisht vogëlushen e tyre, duke hedhur në Instagram vetëm këmbët e saj të vockla, sa për të treguar se ajo erdhi në jetë. /Prive.al

View this post on Instagram

Kur morem vesh qe do vije ti, sa u lutem dhe falenderuam Zotin per kete bekim. Mire se erdhe Ajka e jetes tone. Te mbaj ne krahe, e ta ndjej frymen, edhe aromen, a thua se te gjitha lulet e kesaj toke jan mbledhur grusht tek gusha jote. Cfar ndjesie qenka te mbash krejt boten ne duar. O kenga ime, o poezia ime. Bej te miren edhe duaje veten. Per cdo te mire qe do besh, Zoti do shkurtoje distancen mes teje edhe Atij. Nuk me ka emocionuar asnje publik sa ty, un jam publiku yt ne fakt, duartrokas gjithcka tenden. Zoti qofte bariu yt. Ti do jesh lutja ime. Bes, zoti na bekoi te dyve me mè te shtrenjten dashuri. Un jam me fat qe te kam, me shume akoma qe ti je babi i Ajkes sone. Faleminderit gjithkujt qe u be pjese e ketij bekimi tonin. Spitalit Amerikan 2, #spitaliamerikan2 stafit korrekt dhe te perkushtuar ne maksimum. Doc. Genc Kabili qe pervec profesionalizmit, na e beri pritjen tone me te qete dhe me te embel. Flm Dr. Genci. Gjithashtu ruajtjen e qelizave staminale nga @Biosavetirana per te siguruar te ardhmen e shendetit te familjes . Ne te tre ju falenderojme. Perqafime. Xhensila, Besi dhe Ajka. PS: Ajka, edhe dicka, do shkruajn portalet per ty keto dite, i falenderojme por edhe i lutemi ta lene me kaq edhe te respektojne privatesine e cdo fotoje te dal pa miratimin tone. Flm.

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm