Xhaketa e famshme “Balenciaga” e Adelina Tahirit, kaq kushton!

By

Këtë vit e kemi parë ngado e edhe në dyqanet më të lira. Kopja e saj u bë shumë e famshme dhe e kërkuar.

Bëhet fjalë për xhaketën dimërore të markës Balenciaga, e cila ndodhet ngado.

Por është këngëtarja Adelina Tahiri ajo që ka një këso lloj xhakete, ama që mbanë vulën e origjinalit.

Faqja shqiptare në Instagram, “What They Wearing”, ka publikuar çmimin real të kësaj xhaketë dhe është goxha i shtrenjtë.

Një e tillë, nëse blihet nga marka, kushton 3450 euro. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm