WOW: Instagrami vendos Era Istrefin si ‘GIPHY’ (FOTO)

By

Sukseset e Era Istrefit, këtë vit kanë qenë jashtëzakonisht të mëdha.

Kënga e kampionatit botëror, kënga ‘Prisoner’ e xhiruar në Xhamajka dhe më pas ajo e fundit ‘Oh God’ me Konshens.

Të gjitha këto suksese i njeh edhe Instagrami!!!

Era tashmë është si ‘giphy’ në këtë rrjet social me pamjen e saj nga projekti i fundit ku dukej shumë seksi.

Ju tani keni mundësi që në storyt e juaja ta vendosni fytyrën e Erës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm