Wow: Afrona shkëlqen në duart e grimeres Sellma

By

Modelja Afrona Dika, pasi dje u nis nga Zvicra, sot menjëherë në Kosovë nuk po i mungon festave e organizimeve të ndryshme.

E për t’u dukur sa më bukur, Afrona si destinacion ndër të parët e ka pasur studion e grimeres Sellma në Prishtinë.

Atje është grimuar duke u dukur më bukur se asnjëherë tjetër dhe siç shihet edhe në imazhin e mëposhtëm ajo ka lënë gojëhapur ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm