Vogëlushja në foto, sot prezantuese e famshme shqiptare

By

Kësaj radhe, prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani ka zgjedhur të publikojë një fotografi të realizuar në fëmijëri.

Ajo hyri në Instagram për të ndarë një imazh kur ishte pesëvjeçare, me ndjekësit e saj të shumtë.

Kjo fotografi mori mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Ndryshe, nëse nuk e dini, sot Arbana është nënë e një djali dhe një moderatore e suksesshme./Prive.al

View this post on Instagram

Going through old pics😊 #5

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Artikuj të ngjashëm