Vogëlushi në foto, sot reper i njohur në trojet shqiptare

By

Së fundmi, të famshmit shqiptar kanë hapur arkivat për t’i përzgjedhur fotografitë më të mira të realizuar shumë vjet më parë.

I radhës ishte BimBimma, i cili hyri në Instagram për të ndarë imazhe në kohën kur ishte fëmijë.

“Unë I vogël”, ka shkruar ai poshtë postimit i cili mori shumë pëlqime dhe komente.

Nëse nuk e dini, BimBimma sot është baba I një djali të quajtur Gegë.

Si ju duket, ka ndryshuar apo jo?/Prive.al

View this post on Instagram

Mini me. #minibimz

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Artikuj të ngjashëm