Vlora Çitaku kujton një nga gafat e saj e saj më mëdha gjatë paraqitjeve publike

By

ftuar në Prive ishte Vlora Çitaku e cila u përgjigj në 50 pyetjet e Prive.

Ajo na zbuloi shumë nga eksperienca e saj në mision dhe jeta e saj personale.

Për një karrierë që shtrihet në më shumë se dy dekada, Çitaku pranoi se ka bërë edhe shumë gafa duke kujtuar një që kishte bërë gjatë fushatës.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm