Vjosa Osmani tregon cili ka qenë momenti më qesharak në parlament (VIDEO)

By

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, ka treguar cili ka qenë momenti më qesharak në parlament.

Përmes 50 pyetjeve në emisionin Prive realizuar javë më parë, ajo foli për shumë gjëra, nga jeta si nënë e deri tek karriera politike.

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni se cili ishte momenti më ‘funny’ sipas Osmanit dhe përveç kësaj, kuptoni shumëçka nga jeta e saj.

Artikuj të ngjashëm