Vjosa Berisha sot do të festonte ditëlindjen e 50-të, e kujtojnë i biri dhe bashkëshorti

By

Një muaj para se të mbushte 50 vjet, me 23 qershor Vjosa Berisha u nda parakohshëm nga jeta.

Prej kohësh producentja po përballej më sëmundjen e kancerit që përfundimisht i shoi frymën.

Sot, me 23 korrik ajo dotë festonte edhe ditëlindjen e saj të 50-të.

Zemërthyer, bashkëshorti dhe i biri i saj e kujtuan me postime në Facebook.

Fatos Berisha ka ndarë një fotografi të Vjosës së buzëqeshur duket shkruar, “Ota sot feston ditëlindjen”.

Po i njëjti postim është ndarë edhe nga i biri i cili ka shoqëruar postimin me një emoji infinit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm