Vjen versioni remix i ‘5’

By

Është publikuar para pak çasteve versioni remix i këngës ‘5’ nga Blero dhe Shkurta Gashi.

Siç kishte paralajmëruar Prive, dyshja do të ndërrojnë vendet në remix duke kënduar tekstin e njëri-tjetrit.

Ky version është pëlqyer që në fillim nga fansat duke u pritur pothuajse njejtë si ‘5’ që në Youtube arriti miliona shikime në një periudhë tejet të shkurtër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm