Vjen urimi i Unikkatilit për Bajram, ja çfarë thotë ai (FOTO)

By

Është njëri prej reperëve më të pëlqyer nga shqiptarët, dhe padyshim se shumë fansa të tij e kanë pritur një urim sot për Kurban Bajram.

Unikkatili ka postuar një fotografi përmes së cilës ka uruar të gjithë besimtarët e fesë islame.

‘Me fat Kurban Bajramin tòn Shqiptarëve të besimit Islam!!’, ka shkruar Katili nën imazhin e një deti për të cilin nuk ka treguar ku është.

Megjithatë, ai mori mijëra pëlqime dhe urime poashtu./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bmu5dWPH-ZV/?taken-by=unikkatilofficial

Artikuj të ngjashëm