Vjen remix-i i këngës “Jeta ime” nga Samanta Karavella

By

Samanta Karavella javë më parë ka publikuar projektin e ri muzikor “Jeta ime”.

Kënga e cila është e shkruar nga Rozana Radi, këngëtarja kësaj radhe ka vendosur ta sjellë në një version ndryshe.

Këngëtarja ka publikuar remix-in e këngës, i cili tashmë është publikuar në platformën Youtube dhe mund ta dëgjoni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm