Vjen në jetë vajza e Feros dhe Arbenitës (FOTO)

By

Fero dhe Arbenita Ismajli janë bërë prindër.

Çifti mirëpritën sot vajzën e tyre emri i të cilës nuk është bërë ende publik.

Ka qenë Arbenita ajo e cila ka ndarë me publikun fotografinë e parë pas lindjes me foshnjën në krah, ndërkohë pritet edhe reagimi i reperit.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm