Vjen në jetë djali i njëres nga Motrat Mustafa

By

Sot është ditë e veçantë për Motrat Mustafa.

Njëra nga motrat e njohura solli në jetë djalin i cili quhet Roan.

Ka qenë Lule Mustafa ajo e cila e ka bërë të ditur lajmin duke etiketuar motrën që e bëri sërish teze, Shkurte Mustafa.

Shumë urime dhe jetë të gjatë për bebin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm