Vjen lajmi i mirë për të gjithë adhuruesit e muzikës së Rinës!

By

Rina Balaj ka gati projektin e ri muzikor!

Këtë e bëri të ditur këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga tashmë është finalizuar dhe është gati për lansim!

“Daddy” publikohet nesër në ora 18:00 në Youtube.

Në postimin e mëposhtëm mund të dëgjoni sekuencat e para të këngës së re. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Artikuj të ngjashëm