Vjehrra e Elitës publikon foton e parë të Zërit, pas lindjes (FOTO)

By

Elita dhe Gjiko u bënë prindër pak javë më parë. Pasi morën këtë epitet, postuan foton e djalit për t’ju treguar ndjekësve se u bënë me djalë që quhet Zëri.

Pas asaj dite, çifti nuk publikoi më imazhe të djalit por ka qenë nëna e reperit ajo e cila ndau një foto me nipin në Instagram.

Edhe pse fytyra e foshnjës nuk shihet, ka shumë dashuri në këtë imazh të cilin ajo e ka shoqëruar me një zemër.

Ky është fëmija i parë në familjen Gjikolli./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BvEx-p0HUWM/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1eque37qeg61r

Artikuj të ngjashëm