Vizitat e shumta në Kosovë nga Luana Vjollca kanë një arsye!

By

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Luana Vjollca kohët e fundit është parë shumë shpesh mes Kosovës e Shqipërisë.

E vizitat e shumta çuan në shumë dilema mjaft të mëdha publikun dhe ndjekësit e saj duke aluduar në gjithçka përveç muzikës.

Por e vërteta e këtyre lëvizjeve është se këngëtarja po punon për një projekt të ri teksa produkti i ri është punuar nga Cricket Beats ndërsa për tekstin është përkujdesur Yll Limani.

E përveç këngës së re Luana do të fillojë edhe me mbrëmje muzikore teksa për agjendën e saj do të përkujdeset Lirim Babatinca njëherit edhe menaxher i saj.

Për më tepër detaje rreth projektit në fjalë mund ta shikoni storien e përgaditur nga gazetarja Maki Bajrami. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm