Vivi dhe Getinjo në krahët e njëri tjetrit

By

E eliminuara e radhës nga shtëpia më e famshme në vend, BBVK, ishte Vivien Thano.

Aventurës së saj në Big Brother i erdhi fundi dhe në studio ishte edhe Getinjo që po e priste.

Ajo u shpreh e lumtur që ishte pjesë e formatit dhe tani është e lumtur që do të vazhdojë aventurën e saj të dashurisë me Getinjon.

Pas daljes nga shtëpia ata po kalojnë kohë në krahët e njëri tjetrit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm