Vitin e kaluar ishin shumë afër nesh, ja cilin destinacion zgjodhën këtë radhë familja Beckham

By

Në korrik të vitit të kaluar çifti Beckham zgjodhën Malin e Zi për pushime. Ata qëndruan në Sveti Stefan që gjendet afër Budvës.

Këtë vit David dhe Victoria bashkë me katër fëmijët e tyre Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper pushimet po i bëjnë në Majami, Florida.

Ishte Victoria e cila e bëri të ditur duke postuar foto të familjes në Instagram. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm