“Viti i dytë”, për çfarë po studion Gold AG?

By

Përkrah angazhimit të tij në muzikë dhe rolit si baba, Gold AG po vijon edhe studimet e tij.

Reperi studion për gazetari dhe tashmë po vijon vitin e dytë në fakultet.

Ai së fundmi ka publikuar një fotografi të shkrepur brenda mureve të universitetit dhe duket se po shijon shumë jetën e tij studentore. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Artikuj të ngjashëm