VIP-at që kontribuan në iniciativën #Vrapobabadimer (Foto)

By

Derisa festat e fundvitit po afrohen, ndihma dhe solidariteti ndaj familjeve me nevojë sigurisht që nuk duhet të mungojnë.

Është iniciativa #Vrapobabadimer nga OJQ “Projekti 5 cent”,  që kësaj radhe ka menduar t’iu dalë në ndihmë familjeve nevojtare, shkruan Indeksonline.

Gjithcka që duhet bërë është blerja e një kostumi të babadimrit prej 10 euro dhe paratë do të shkojnë pikërisht tek familjet në nevojë.

Artistë, këngëtarë, aktorë e sportistë të shumtë kanë konribuar në këtë iniciativë.

Kujtojmë faktin se në muajin dhjetor të gjithë ata që kanë blerë kostumin e lartëpërmendur do të kenë mundësinë të jenë pjesë e maratonës #Vrapobabadimer./Indeksonline/

Artikuj të ngjashëm