Vildane Zeneli tregon a është lidhje apo jo (VIDEO)

By

Modelja e njohur Vildane Zeneli iu ka përgjigjur pyetjve të fansave në rubrikën “Kutia e pyetjeve”.

Ajo tregoi shumë gjëra në minutat e rezervuar për të përfshirë edhe sëmundjen e nënës dhe babait të saj.

Përveç kësaj, ajo tregoi a është në lidhje dhe cila është ëndrra e saj e parealizuar.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm