Vildane Zeneli në bashkëpunim me Will.i.am

By

Vildane Zenelin e shohim përditë në rrjete sociale dhe shtypin rozë duke ekspozuar linjat e saj të nxehta trupore që marrin vëmendjen e secilit mashkull.

Megjithatë, nëse mendoheni se kjo është e vetmja gjë që di të bëj bukuroshja, gaboheni. Përtej pozave në Snapchat e seteve fotografike, ajo ka punuar fort edhe në debutimin muzikor.

Modelja tashmë ka realizuar këngën e saj në bashkëpunim me, besoni ose jo, Will.i.am. Krijimi muzikor i përbashkët titullohet ‘Killer’ ndërsa nuk dihet nëse do të pasojë videoklipi nga Vildanja dhe artisti me famë botërore.

Një sekuencë nga kjo këngë mund ta dëgjoni në linkun e mëposhtëm nga minuta 1:52. Tik tak, tik tak, ora e Vildanes në muzikë po afrohet sepse supriza me emra të tjerë të njohur amerikan po vijnë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm