Vildane Zenele, mike e ish të dashurit të Morena Tarakut?

By

Morena vitin e kaluar ishte në ballinat e mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani, e cila nuk zgjati shumë. Ajo i dha fund marrëdhënies me të duke pretenduar se ishte gay.

Po si duket Sasha ka bërë një mike të re bukuroshe dhe atë Vildane Zenelin.
Në postimin e tij në instastory, shihen dyshja në një xhiro me makinë ndoshta drejtë një destinacioni për të festuar shoqërinë e tyre.


Vildanja ka lindur në Kosovë, dhe është rritur në New York. Në vitin 2009, ajo ishte Miss Kosova, dhe fitoi edhe në kompeticionin Miss Diaspora Models International 2009. Ajo është fytyra zyrtare e Beats by Dre dhe gjithashtu modele e Ford Model. /prive.al

Artikuj të ngjashëm