Vig Poppa zgjedh fjalët më të mira për ditëlindjen e gruas (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e reperit Vig Poppa.

Bashkëshortja e tij, Ena feston ditëlindjen.

Artisti hyri në Instagram për të postuar një fotografi të saj dhe për t’i shkruar fjalët më të mira në këtë ditë speciale për të.

“Ai që ka gjetur grua, ka gjetur bekim në jetë. Unë kam gjetur gruan më të mirë. Urime ditëlindjen zemra jeme, të dua”, ka shkruar Vigani.

Në anën tjetër, edhe pak ditë publikohet bashkëpunimi i tij me Capital T./Prive.al

Artikuj të ngjashëm