Vig Poppa e uron me fjalë mjaft të veçanta gruan e tij

By

Sot reperi Vig Poppa ka një urim të veçantë për gruan e tij.

Ena bashkëshortja e tij sot feston ditëlindjen, dhe nuk kishte se si të mungonte urimi nga ana e artistit.

Ai përmes një postimi në Instagram, e uroi atë me disa fjalë mjaft të veçanta.

“Çfarë grua e mrekullueshme që je, gruaja ime, dashuria ime, shoqja ime më e mirë. Gëzuar ditëlindjen, të dua shumë”.

️Edhe 100 vite të gëzuara së bashku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm