Vig Poppa dhe Kevin Edmond publikojnë projektin “Ye”

By

Para disa javësh dyshja interesante Vig Poppa dhe Kevin Edmond kishin paralajmëruar një bashkëpunim mes tyre.

Projekti titullohet “Ye” dhe është realizuar edhe vizualisht.

Ndiqni të plotë bashkëpunimin në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm