Videoklipin e cilës këngë po e përgadit Dafina?

By

Dafina Zeqiri ka paralajmëruar videoklipin e këngës “Ti dho krejt”, e cila është pjesë e albumit “Dafinë moj”.

Kënga është solo, me tekst të Dafinës dhe Elinelit, ndërsa videoklipi i këngës do të publikohet me 18 nëntor.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë këngën. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm