VIDEOKLIP I NXEHTË NGA ROVENA STEFA! (VIDEO)

By

Jemi mësuar që ti shohim videoklipet muzikore me skena të nxehta por këtë herë Rovena Stefa ka menduar të shkoj akoma më larg nga ato çfarë kemi parë.

‘Vetë më the të dua’ është titulluar ky projekt që në klip po realizohet nga Max Production.

Shumë media e kanë cilësuar si skandaloze akoma pa u publikuar pasiqë Rovena ka pozuar ‘belfie’.

Por nuk kanë ngelur pa reagimin e saj.

Nuk e di se si ata kanë arritur të futen në skenat e mia të xhirimit, por me siguri që kjo duhet të jetë e lehtë derisa kanë mësuar të futen në krevatet e të tjerëve. Fyerjet dhe shpifjet e tyre do t’i sqarojë vetëm gjyqi!! – ishte shkrimi që ka bërë Stefa në Facebook.

Prive iu sjell një video nga prapaskenat e këtij klipi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm