Videoja më e ëmbël e ditës: Granit Xhaka ribashkohet me vajzën pas 6 javësh

By

Për më shumë se gjashtë javësh, babai Granit Xhaka ishte larg familjes i angazhuar në ndeshjet e tij në kampionatin evropian.

Por, Zvicra nuk arriti të kualifikohej për më tej, dhe tani ai është rikthyer afër familjes së tij.

Ribashkimi i tyre ishte shumë emocionues, dhe disa pamje ishte bashkëshortja e tij Leonita që ndau në rrjete sociale.

Në videon e publikuar në Instagram, Xhaka shihet duke u takuar me vajzën e tij të madhe pas 6 javësh. /prive.al

Artikuj të ngjashëm