Videoja e Khloe Kardashian duke vuajtur tradhtinë e burrit, ua theu zemrat të gjithëve në internet

By

Për shkak se një orë televizori thjesht nuk është kohë e mjaftueshme për të mbuluar skandalin e mashtrimit të shekullit, Kris Jenner po na bekon me një finale dy sezonesh të shfaqjes së Kardashianëve.

“Dhe sinqerisht, unë jam e frikësuar. Kryesisht sepse të dielën e kaluar, Khloé ishte këtu duke vjellë gjak, duke u verbuar në një sy dhe duke patur frikë nga shtatzënia – dhe kjo ishte e gjitha para se Tristan Thompson ta tradhtonte atë.” – tha Kris Jenner.

Gjithsesi, këtë të diel ne do të presim edhe më shumë pasoja nga skandali pasi Khloe ballafaqohet me faktin se i dashuri i saj e tradhtoi atë me shoqen më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods. Dhe në qoftë se ky klip dëshmon diçka, është se Khloé nuk është e acaruar. Ajo është thjesht e mërzitur dhe shpreson se Tristan dhe Jordyn mund të mësojnë nga gabimet e tyre.

 

Artikuj të ngjashëm