Videoja bëhet virale: Justin Bieber i zemëruar me bashkëshorten?

By

Justin Bieber u pa një paraqitje surprizë në klubin e natës XS me Diplo në Wynn Las Vegas të shtunën në mbrëmje.

Një video kapi atë duke hedhur duart në ajër ndërsa ecte nëpër kazino me gruan e tij, Hailey Baldwin.

Videoja u bë virale, me shumë që aludonin se ai ishte zemëruar me bashkëshorten e tij dhe po i bërtiste në publik.Por, dëshmitarë të rastit e thonë të kundërtën!

Ai nuk po bërtiste dhe ne ishim atje për të dëshmuar që ai ishte i mbushur adrenalinë”, shkroi një fans në Twitter pasi dolën raportet se ai po i bërtiste bashkëshortes.

“Nuk ka rëndësi se si ju duket.  Mos përhapni informacion të rremë mbi dikë, veçanërisht kur e pranoni se kjo është vetëm ajo që ju duket. Kjo është shpifje.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm