VIDEO: Romeo zbulon mesazhet e fundit që Donaldi i dërgoi pak para hyrjes në shtëpi

By

Donald Veshaj është një nga banorët më të diskutuar të shtëpisë më të famshme, dhe se mirëmbajtjen e rrjeteve të tij sociale tani e ka vëllai i tij Romeo.

Ai publikon fotografi dhe video të tij dhe kujdeset që të ripostojë edhe postime të fansave të vëllait.

Së fundmi, në një video që publikoi në llogarinë e tij në Facebook, Romeo zbuloi edhe mesazhet e fundit të Donaldit që i dërgoi në Ëhatssap.

Ndiqni të plotë postimin e tij më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm