VIDEO: Momenti kur Beniada gjatë lojës rrëzohet dhe hiqet zvarrë në tokë

By

Banorja e shtëpisë më të famshme Big Brother VIP dhe njëkohësisht shumë e dashur nga publiku pësoi një incident brenda.

Teksa ajo po luante me Donaldin duke ngacmuar njëri tjetrin rrëshqet me çizmet me take në dyshemenë që duket e lagur me ujë.

Rrëzimi në pamje duket shumë i rëndë meqenëse ajo tërhiqet zvarrë në tokë por sipas të qeshurave të saj ajo nuk ka pësuar ndonjë lëndim serioz.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm