Video Games në 3 të mëngjesit: Almeda dhe Tolgahan zbulojnë ambientet e shtëpisë

By

Rrugët e saja janë në mes Tiranës dhe Stambollit. Ish Miss Shqipëria, Almeda Abazi ndanë jetën në mes Turqisë dhe Stambollit, e edhe punën po ashtu.

Nikoqirja e spektaklit “Dancing With The Stars”, është rikthyer pranë bashkëshortit të saj Tolgahan Sayisman në Stamboll ku po kalon kohë të bukur dhe kualitative me të!

Bukuroshja shqiptare e martuar me zemërthyesin turk, po që ka zemrën dhe dashurinë e tij dhe dyshja janë një çift tejet i bukur se simpatik.

Ata madje janë të tërë të bërë për njëri tjetrin ngase pëlqejnë edhe gjërat e njëjta. Almeda ka publikuar në Instagram një seri videosh brenda shtëpisë së saj luksoze në qytetin gjigant turk, ku shfaqet duke luajtur me “video games” bashkë me Tolgahan dhe atë, që në 3 të mëngjesit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm