Vetëm si nuse s’e kishim parë, Eni Koçi shkëlqen në vello

By

Këngëtarja e famshme Eni Koçi, na e shoi të gjithëve kureshtjen se si do duket si nuse.

E veshur me vello nusërie nga ato të Amarda Toskës, Eni ka shkëlqyer në fustanin e bardhë.

Koçi ka qenë pjesë e sfilatës së moderatores së famshme e cila drejton edhe një biznes të madh që merret me planifikimin e dasmave, dhe po dukej si një kukull.

Flokët e bardha dhe fytyra e saj e ëmbël, i përshtaten shumë një fustani kaq fisnik si ky që po mbante veshur Eni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm