Vetëm Rita Ora mund të shkojë në super-market e veshur kështu!

By

Rita Ora dhe i dashuri i saj, regjisori Taika Waititi fluturuan drejt Australisë më herët këtë muaj.

Sensacioni botëror duket se ka përqafuar frymën moskokëçarëse të australianëve kur u pa së fundmi me një veshje jo të zakonshme duke bërë pazaret.

Këngëtarja i la shumë pak imagjinatës kur u shfaq me një fustan të zi shumë transparent teksa veshur kishte të brendshme.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të marra nga DailyMail.co.uk. /Prive.al

Sheer delight! UK pop sensation Rita Ora, 31, (pictured) exposed her sexy lingerie in a very sheer dress as she went grocery shopping in Sydney, Australia, on Monday

Down Under: Rita landed in Sydney with her Thor director boyfriend Taika Waititi earlier this month

Daring to bare! Rita left little to the imagination in the see-through ensemble as she picked up some essentials with her sister Elena Ora

Peek-a-boo! The star, who flew to Australia ahead of filming The Voice 2022, completed her look with a pair of black sandals, oversized sunglasses and a grey face mask

Artikuj të ngjashëm