Vetëm Rihanna mund të shkojë në market ushqimor e veshur kështu!

By

Si vishet një miliardere për të bërë pazaret e shtëpisë?

Po të ishit Rihanna – tani artistja më e pasur në botë – do të vishnit xhinse të zbardhuara, një xhaketë dhe një kapelë bejsbolli.

RiRi u fotografua teksa bënte pazaret ushqimore në një nga marketet më të mëdha në vend, e veshur kështu.

Një pjesë të madhe të verës, këngëtarja e ka kaluar në Nju Jork dhe shpesh është fotografuar në shoqërinë e të dashurit të saj A$AP Rocky.

Në një intervistë të vitit 2019, ajo tha se arsyeja pse nuk ka lansuar këngë të reja janë dy bizneset e saj që sot e kanë bërë një miliardere. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm