Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Tony Awards”

By

Broadway është kthyer zyrtarisht – dhe në Çmimet Tony të së Dielës 2021 në Teatrin Winter Garden në New York City, stili zuri vendin e parë.

Më poshtë, shihni të gjitha yjet e veshur më mirë nga tapeti i kuq në “Tony Awards”. /Prive.al

Patina Miller

The 74th Annual Tony Awards - Arrivals

Chrissy Teigen dhe John Legend

The 74th Annual Tony Awards - Arrivals

Adrienne Warren

2021 Tony Awards - Arrivals

Beanie Feldstein

2021 Tony Awards - Arrivals

Sienna Miller

2021 Tony Awards - Arrivals

Jake Gyllenhaal

The 74th Annual Tony Awards - Arrivals

Joaquina Kalukango

2021 Tony Awards - Arrivals

Jeremy Pope 

2021 Tony Awards - Arrivals

Tom Hiddleston

2021 Tony Awards - Arrivals

Zawe Ashton

 

2021 Tony Awards - Arrivals

 

 

Artikuj të ngjashëm