Veshjet IN dhe OUT të “Kënga Magjike 2019”

By

Ka pak ditë që ka mbaruar festivali Kënga Magjike 2019.

Çmimin e parë e mori Eneda Tarifa, të dytin Fifi ndërkaq të tretin Anxhela Peristeri.

Çfarë veshën yjët e muzikës, kush ishte IN dhe kush ishte Out, zbulojeni në videon e mëposhtme.

Përveç performancave live të cilat ju keni pasur mundësi t’i ndiqni, shumë gjëra kanë ndodhur edhe në prapaskenë.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm