Vesa Luma publikon foto nga shtatzënia e mëparshme, sa simpatike duket (FOTO)

By

Ka dy vjet që në jetë ka sjellë të birin Lianin, një vogëlush me faqet më të bukura në botë.

Këngëtarja Vesa Luma u bë nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj, Reperin Big Basta, ndërsa tani që e ka bekimin më të madh në jetë, ajo vetëm po i kujton ditët e bukura të pritjes së ëmbël.

Luma ka publikuar një fotografi nga koha kur ishte shtatzënë dhe duket shumë bukur.

Këngëtarja që tani ka arritur t’i largojë kilogramët e tepërt nga shtatzënia, ka treguar pa hezitim se si dukej kur ishte thuajse në muajt e fundit të shtatzënisë, përmes një fotografie në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm