VESA LUMA MARTOHET NË SHTATOR

By

Këngëtarja Vesa Luma dhe i dashuri i saj Big Basta kanë vendosur që lidhjen e tyre disa vjeçare ta kurorëzojnë me martesë.

Ceremonia do të zhvillohet me 12 shtator në bregdetin shqiptar në praninë e rrethit të ngushtë dhe pa praninë e mediave.

Ndryshe, të kujtojmë se Vesa që është fejuar me Big Bastën në vitin 2012, ka tashmë një kohë të gjatë që është zhvendosur dhe jeton në Tiranë. /Prive.al/

vesalumaftesa

Artikuj të ngjashëm