Vesa Luma mahnitë me format (FOTO)

By

Këngëtarja Vesa Luma, i ka larguar të gjithë kilogramët e tepërt nga trupi i saj.

Tani është më në formë se asnjëherë edhe pas lindjes së djalit, Lianit.

Në imazhet e fundit që ajo ka publikuar, trupi i saj ka linja shumë të mira dhe mund të thuhet se rroba banjot i rrinë tepër mirë e ajo është ndër nënat më seksi të estradës. /Prive.al

De-spa-cito ..

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Artikuj të ngjashëm