Vesa ishte e ftuara e familjes Lipa në koncertin e Duas (VIDEO)

By

Vesa Luma së fundmi ka shijuar një koncert të dua Lipës në Auckland të Zelandës së Re.

Këngëtarja ka treguar përmes disa postimeve se ishte e ftuara e familjes Lipa.

Ajo u shpreh e nderuar dhe tha se performanca e Dua’s ishte mahnitëse dhe shumë e fuqishme.

“Unë isha i nderuar të isha e ftuara e familjes së Lipës mbrëmë në #Auckland dhe dëshmova performancën më mahnitëse dhe më të fuqishme ndonjëherë. Përtej krenarisë për mbretëreshën tonë shqiptare @dualipa”, ka shkruar Vesa.

Ndryshe, Dua Lipa po vazhdon turneun gjithandej botës duke performuar hitet e saj që njihen gjithandej globit./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Artikuj të ngjashëm