Vesa dhe Big Basta bëhen prindër për herë të parë! (FOTO)

By

Një ditë e mrekullueshme ka qenë kjo e sotmja për çiftin Vesa Luma dhe Bug Basta.

 

Dyshja janë bërë prindër për herë të një djaloshi të shëndoshë që do quhet Lian, si simbolikë kujtimi për babanë e ndjerë të Vesës, Nailin.

 

Emocionet i ka treguar vetë Geraldi në instagram ku ka shkruar:

“Sot, jo vetem familja jote, por e gjithe bota gezon, sepse nje njeri i mire erdhi ne jete! Princi jone , shoku jone, vellai jone, DJALI JONE” !

 

Kujtojmë se Liani i vogël është fryt i një dashurie disa vjeçare që Vesa dhe Basta e kurorëzuan vjet me martesë në Kalanë e Lëkurasit në Sarandë./PRIVE.AL/

 

83bd9b00f66c58124a8223a4228a5ddb9ffa40f473b853fab414075357fba8b7_full

Artikuj të ngjashëm