Vera nuk mbaron pa një tjetër bashkëpunim nga Skerdi (VIDEO)

By

Pas duetit me Samantën në këngën “NKN”, Skerdi ka realizuar një tjetër projekt muzikor.

Këngëtari ka ndarë një video të shkurtër në Instagram, e cila tregon pak nga kënga dhe klipi i ri.

Sipas postimeve të fundit të artisti, edhe ky projekt është në bashkëpunim me një të famshëm shqiptar emrin e të cilit nuk e ka zbuluar ende.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar ai duke etiketuar vetëm modelen e klipit.

Ndiqni më poshtë pamjet./Prive.al

View this post on Instagram

#COMINGSOON @treisidhefto 😉

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Artikuj të ngjashëm