Vëllai i Bleona Qeretit është zyrtarisht ‘jashtë tregut’

By

Në familjen e Bleonës ka festë – u fejua djali i shtëpisë.

Këtë e bëri të ditur vetë Bleona në një postim në llogarinë e saj në Instagram. Ajo uron të vëllanë me shumë dashuri dhe sigurisht më shumë humor.

Urime fejesën për gjysmën time tjetër @bledarqereti. E bukura @alibosina mirë se vjen në familje – të duam shumë. Faleminderit qe lumturove prindërit e mi – tani na duhet edhe një bebe që ata të më lënë rehat. Të gjithë ju duhet ta dini se Bledar Qereti është zyrtarisht jashtë tregut. “ – shkruan ajo në postimin e saj.

Artikuj të ngjashëm