Vedat Ademi publikon këngën “Oqean” (VIDEO)

By

“Oqean” titullohet kënga më e re e Vedat Ademit.

Për muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Endrit Shani, tekstin e ka shkruar Pandi Laço, ndërkaq videoklipin e realizoi Agron Jashari.

“Oqeani” është i shoqëruar me videoklip.

“I lumtur te ndaj me ju kengen time me te re me titull Oqean, faleminderit secilit prej jush per share dhe mbeshtetjen qe mund ti jepni kesaj kenge qe une e kam shume per zemer”, ka shkruar Vedati, pasi njoftoi se projekti tashmë ka dalë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm